Prekių grąžinimas

 

Visos „Kudreshov undervear“ gaminamos prekės yra kruopščiai tikrinamos kokybės kontrolierių, taip pat mes esame pasiruošę konsultuoti jus telefonu ar elektroniniu paštu elektroninės parduotuvės darbo valandomis nuo 9.00 iki 18.00val. Tačiau jeigu Jūsų užsakytos prekės dydis arba modelis netinka, suteikiame Jums galimybę per 7 kalendorines dienas nuo prekės įsigijimo:
• pakeisti prekę į kito dydžio ar modelio prekę;
• grąžinti prekę ir atgauti pinigus.

Būtume dėkingi, jei iš karto informuotumėte telefonu, el.paštu ar Facebook žinute, kad ketinate grąžinti ar keisti užsakymą. Tai ypač svarbu einamojo mėnesio pabaigoje.

Keičiant arba grąžinant prekes svarbu žinoti:
1. Keičiamos arba grąžinamos prekės turi būti: nedėvėtos, nesugadintos, nepraradę prekinės išvaizdos. Galimi pakuotės pakitimai, kurie buvo būtini prekei apžiūrėti, tačiau prekė turi būti grąžinta originalioje pakuotėje ir su visomis jai priklausančiomis etiketėmis.
2. Norėdami keisti arba grąžinti prekę užpildykite Prekių keitimo ar grąžinimo formą", kurią turėsite pridėti prie grąžinamos prekės. Taip pat visuomet turite kartu pateikti ir e-kudreshov.lt prekių įsigijimo dokumentą (bankinio pavedimo kopiją ar išsiųsto užsakymo patvirtinimo laiško kopiją).
3. Keičiama arba grąžinama prekė asmeniškai, paštu ar per kurjerį turi būti grąžinta adresu: Saulės g. 8, II Jonučių km., Kauno r., 53277, Lietuva.Taip pat galimas grąžinimas per Omnivos paštomatą (Garliavos NORFA paštomatas, Atgimimo g. 1, Jonučių k., Kauno raj. (Garliava)). Telefono nr. +370 609 17765. Prekės siuntimo/pristatymo išlaidas apmoka pirkėjas.
4. Jeigu grąžinta prekė atitinka jai keliamus reikalavimus (skaityti 1 punktą), įsipareigojame per 5 darbo dienas nuo keičiamos ar grąžinamos prekės gavimo pirkėjui išsiųsti naują išsirinktą prekę arba per 10 darbo dienų pervesti pinigus į „Prekių keitimo ar grąžinimo formoje“ nurodytą sąskaitą. Pinigai pervedami atskaičiavus siuntimo mokestį (t.y. 2,60€, jei prekė buvo išsiųsta paprastu paštu arba paštomatu ir t.t.).
5. Jeigu keičiant prekes susidaro kainų skirtumas, pirkėjas su pardavėju privalo atsiskaityti pagal perskaičiuotas kainas. Pirkėjas keičiamą prekę(es) gali rinktis iš parduodamų prekių asortimento prekės keitimo metu, pateiktu mūsų elektroninėje parduotuvėje.
6. Jeigu Pardavėjas įrodo, kad prekės trūkumai atsirado dėl to, kad Pirkėjas pažeidė prekės naudojimo ar saugojimo taisykles, tokia prekė nekeičiama ir pinigai negrąžinami.

Prekių garantijos bei grąžinimo taisyklės parengtos vadovaujantis „Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis“, patvirtintomis 2001 m. birželio 29 d. ūkio ministro įsakymu Nr. 217 bei ūkio ministro 2001 m. rugpjūčio 17 d. įsakymu Nr. 258 patvirtintomis „Daiktų pardavimo ir paslaugų teikimo, kai sutartys sudaromos naudojant ryšio priemones, taisyklėmis“.

MB "Guldenas" Kudreshov underwear elektroninė parduotuvė, e-kudreshov.lt © 2021. Teisės saugomos
info@e-kudreshov.lt | +370 609 17765

Krepšelyje

prekių nėra