Kaip išsirinkti liemenėlę besilaukiančiai ir maitinančiai

 

Liemenėlės pasirinkimą šiuo periodu galima suskirstyti į tris laikotarpius:

• Ankstyvas nėštumas arba nėštumo vidurys
Turėtų tikti įprastai nešiojama liemenėlė, tačiau jeigu jaučiate, kad apimtis padidėjo, pabandykite didesnės apimties, bet mažesnio kaušelio liemenėlę (jei buvo 75C, pabandykite 80B). Pabandykite užsegti ją ant įvairios apimties kabliukų, ir pažiūrėkite, kaip jaučiatės.


• Nėštumo pabaiga
Antroje nėštumo pusėje Jums greičiausiai prireiks didesnės liemenėlės. Jos dydį nustatykite pagal anksčiau pateiktus nurodymus.
Šiuo metu turite apsispręsti, kokio dydžio liemenėlę pirkti maitinimui. Ji turėtų būti vienu dydžiu didesnė už dabartinį dydį (jei buvo 80B, reikėtų rinktis 80C). Atkreipkite dėmesį, kad keičiasi tik kaušelio dydis. Matuojant apimtį, užsisekite ant laisviausių kabliukų, nes po gimdymo Jūsų kūno formos gana greitai grįš į vietas ir tuomet galėsite pasiaurinti liemenėlės apimtį, užsegdama ant siauresnių kabliukų.


• Maitinimo laikotarpis
Pirkdama liemenėlę jau po gimdymo, reikiamą dydį nustatykite pagal anksčiau pateiktus aprašymus, tačiau  besimatuodama užsekite ant laisviausių kabliukų, kad vėliau, mažėjant apimčiai, būtų galima liemenėlę susiaurinti.

MB "Guldenas" Kudreshov underwear elektroninė parduotuvė, e-kudreshov.lt © 2021. Teisės saugomos
info@e-kudreshov.lt | +370 609 17765

Krepšelyje

prekių nėra