Apmokėjimo būdai

 

Sumokėti už prekes galite vienu iš šių būdų:
1. Banko pavedimu per elektroninės bankininkystės sistemą;
2. Grynaisiais banko skyriuje.

1. Banko pavedimu per elektroninės bankininkystės sistemą.
Prisijunkite prie savo banko elektroninės bankininkystės sistemos. Užpildykite bankinio pavedimo formą, nurodydami MB „Guldenas“ rekvizitus, o skiltyje „Mokėjimo paskirtis“ būtinai nurodykite užsakymo numerį.

2 . Grynaisiais banko skyriuje.
Atlikite išankstinį pavedimą banko skyriuje, mokėjimo formoje nurodydami MB „Guldenas“ rekvizitus. Nepamirškite skiltyje „Mokėjimo paskirtis“ nurodyti užsakymo numerį.
Gavę patvirtinimą elektroniniu paštu, prašome apmokėti už prekes per tris darbo dienas, kitaip užsakymas bus panaikintas.

Rekvizitai apmokėjimui:
Gavėjas: MB „Guldenas“
Gavėjo kodas: įmonės kodas 303132444
Bankas: Akademinė Kredito Unija
Banko kodas: 50109
Sąskaita: A/s. Nr. LT26 5010 9000 1400 4201
Mokama suma: ... €.
Mokėjimo paskirtis: užsakymo numeris.

Mūsų rekvizitus ir užsakymo numerį rasite ir ant išankstinės sąskaitos faktūros, kurią gausite elektroniniu paštu kartu su patvirtinimu apie užsakymo priėmimą.

Užsakymą prašome apmokėti per 2 darbo dienas, po to, kai gavote patvirtinimą el. paštu, kad Jūsų užsakymas yra patvirtintas. Užsakymo rezervavimo laikotarpiui praėjus, užsakymas bus anuliuotas. Apie tai Jūs taip pat būsite informuoti elektroniniu paštu.

Jei kiltų bet kokių klausimų, prašome kreiptis telefonu +370 609 17765 arba el. paštu This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it..

Su geriausiais linkėjimais,
elektorninės parduotuvės kolektyvas

 

MB "Guldenas" Kudreshov underwear elektroninė parduotuvė, e-kudreshov.lt © 2021. Teisės saugomos
info@e-kudreshov.lt | +370 609 17765

Krepšelyje

prekių nėra